Inspektor badań nieniszczących – outsourcing

Wynajem personelu - oferta

Nasza oferta wynajmu personelu
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów oferujemy pomoc w zaspokojeniu potrzeb związanych z z brakami personalnymi w dziedzinie spawalnictwa, badań NDT oraz dziedzin pokrewnych.

Jak wiadomo w obecnych czasach obsadzenie wakatów odpowiednimi pracownikami staje się coraz trudniejsze i bardziej czasochłonne. Ponadto wielu wytwórców może posiadać zwiększone zapotrzebowanie na personel tylko przez pewien okres w trakcie realizacji większych projektów i zamówień. Często bywa tak, że dodatkowy personel trzeba zorganizować w bardzo krótkim czasie co w przypadku w wielu technicznych profesji jest bardzo trudne lub wręcz niemożliwe.

Dzięki stałej współpracy z wieloma zagranicznymi klientami posiadamy szeroką bazę umożliwiają zmobilizowanie personelu technicznego w bardzo krótkim czasie.
Jako firma działająca w przemyśle oferujemy tylko specjalistyczny, doświadczony oraz certyfikowany personel w zakresie następujących profesji:
  • spawacz rurociągów lub konstrukcji stalowych w metodach: 111, 131, 135, 136, 141,
  • monter rurociągów lub konstrukcji stalowych,
  • operator spawalniczy,
  • personel badań nieniszczących, certyfikowany w metodach: VT, PT, MT, UT, RT, ET, PAUT,
  • personel nadzoru spawalniczego: IWE, EWE,
  • personel inspekcyjny w zakresie w zakresie spawalnictwa : IWI-C,
  • personel inspekcyjny w zakresie powłok malarskich: FROSIO, NACE itp.

Inspektor badań nieniszczących – outsourcing

Chcesz otrzymać szczegółową ofertę?  Wypełnij formularz

Wynajem personelu - szczegóły

Wynajem personelu NDT oraz spawalniczego może obejmować kompleksową usługę obejmującą również sprzęt potrzebny do realizacji zlecenia.
Nasza firma we własnym zakresie jest w stanie zapewnić również zakwaterowanie. Przed przystąpieniem personelu do pracy istnieje możliwość sprawdzenia umiejętności danej osoby podczas skill testu.

Personel może wykonywać prace zarówno w Polsce jak i za granicą.

Wynajem personelu - zalety

Outsourcing w zakresie personelu technicznego posiada wiele zalet.
Przede wszystkim można z niego korzystać w momencie największego zapotrzebowania. Nie ma konieczności utrzymywania zbędnych etatów przez cały rok. Końcowy koszt wynajmu personelu obejmuje tylko i wyłącznie godziny, które zostały rzeczywiście przepracowane. Nie ma konieczności ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów związanych z urlopami czy świadczeniami chorobowymi. Ponadto jeżeli dany pracownik nie sprawdzi się, nie będzie wywiązywał z powierzonych mu zadań lub nie będzie posiadał odpowiednich kwalifikacji można bez problemu zastąpić go inną osobą.

© 2022 Ultrarent - Laboratorium badań nieniszczących. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja strony: Proformat